5 nápadů na originální team building

By 26. 11. 2018Nezařazené

Stmelování zaměstnaneckého týmu je nedílnou součástí kultury každé firmy, v dnešní době je nespočet možností, jak zlepšit spolupráci zábavnou formou. V tomto článku se dozvíte zábavné team buildingové aktivity, které jsou možné podniknout v Praze.

1) Laser game

Laser game je neotřelá aktivita, která baví většinu lidí. Tým se u toho zapotí i zasměje. V České republice je nespočet arén, které nabízejí parádní program přímo na míru pro firemní klientelu.

A co to vlastně laser game je?

Je to běhací hra, kde se míří na protivníka a hlavním cílem je ho zasáhnout. Cílem je nasbírat co největší počet bodů, hned po hře se vyhodnotí, kdo zasahoval nejvíce, a naopak kdo byl zasažen protivníkem nejvícekrát.

2) Úniková hra

V tuto dobu jsou únikové hry velmi moderní, jde v nich převážně o kooperaci týmu. V Praze (ale i v jiných městech) je nespočet možností a témat únikových her. Je libo temné podzemí nebo například rozluštění záhady stroje času? Vše je možné. Základním principem únikové hry je přijít na nějaké řešení/záhadu během 60 minut. Je to velká zábava a tým se perfektně pobaví.

3) Trampolínové haly

Je možné si pronajmout velké haly s trampolínami, kde se vaši zaměstnanci do syta vyblbnou. Většinou tam nejsou jen obyčejné trampolíny, ale mnoho zábavných sportovních disciplín. Je to sice fuška, ale zároveň velká zábava.

4) Kurzy vaření

Kdo rád jí? Věřím, že na tuto otázku většina lidí odpoví, že téměř všichni. Mnoho společností nabízí parádní formu team buildingu – kurzy vaření a následné hody. Zaměstnanci se něco nového přiučí a zároveň stráví příjemný večer v pracovním kolektivu. A to se počítá.

5) Motokáry

Tato aktivita je pro milovníky adrenalinu, ale i pro lidi, kteří na ten adrenalin úplně nejsou. Dá se to totiž pojmout i velmi odpočinkově a prostě se jen pomalu projet. V Praze je mnoho krytých okruhů, takže je tato aktivita vhodná do každého počasí. A co je nejlepší udělat po pořádném závodě? No přeci se společně najíst, to většinou není problém, mnoho poskytovatelů totiž nabízí i možnost rautu po ježdění.

 

Pokud chcete pomoci s team buildingem nebo služební cestou na míru, ozvěte se nám a něco pro vás vymyslíme.

 

Tým Cestazapraci.cz

 

 

CestaZaPraci

Author CestaZaPraci

More posts by CestaZaPraci

Leave a Reply