Lyžařský zájezd jako příjemná forma incentivního cestování

By 20. 9. 2018Nezařazené

Přemýšleli jste někdy, jak ukázat vaším zaměstnancům, že si jich vážíte a ceníte si dobře odvedené práce? Samozřejmě je možné je odměnit finančně. Aktuálně je ale velmi žádoucí darovat zážitek místo materiálních odměn.

Aktuálně se začínají prodávat lyžařské zájezdy, které jsou velmi atraktivní. Pokud váš zaměstnanec pracuje nad rámec svých možností a jeho výsledky jsou v práci vidět, je na čase mu ukázat, že si ho ceníte. Lyžařský zájezd je v tomto případě to pravé. Příkladem může být lyžování, kde bude poskytnuto ubytování v alpském hotelu, kde v ceně balíčku budou objednané wellness procedury, při kterých si váš zaměstnanec, obchodní partner či vedení společnosti příjemně odpočinou a příjdou na jiné myšlenky. Tato forma incentivních benefitů se bohatě vyplatí, člověk si na sportovní dovolené krásně odpočine a do práce se pak vrátí s čistou hlavou, je pak schopen pracovat mnohem efektivněji, touto efektivní prací se pak vrátí původní investice do odměny.

Samozřejmě je možné (někdy i žádoucí) zvolit jiné typy benefitů. Někteří zaměstnanci ocení například poznávací zájezd, čistě wellness pobyt či výlet do hor v České republice. Vše záleží na preferencích a nic pro nás není problém.

Pokud vás zaujala tato forma odměňování, kdykoli nás můžete kontaktovat, umíme vše udělat na míru a k vaší spokojenosti.

Váš tým cestazapraci.cz

CestaZaPraci

Author CestaZaPraci

More posts by CestaZaPraci

Leave a Reply