Kdo jsme a proč to děláme?

Možná se ptáte, kdo za tímhle vším stojí. Je to obrovský korporát nebo rodinná firma? Vlastně ani jedno. Tato společnost patří dvěma dámám, které se potkaly v roce 2008 jako vystrašené prvačky na Gymnáziu Jana Nerudy. Od té doby uplynulo hodně času a obě jsme úspěšně vystudovaly cestovní ruch na vysokých školách – Vysoké škole ekonomické v Praze a Univerzitě Hradec Králové.

Svou profesní kariéru jsme začínaly asi jako skoro každý…rozdávání letáků apod. S vysokou školou jsme pomalu začaly pronikat do oboru. Prací v hotelu, provázením turistů. A teď jsme tady. Jestli svou práci děláme dobře už musíte posoudit vy sami.

Začátky podnikání nebyly vůbec jednoduché. Ve škole nás sice naučili hodně, ale byla to jen teorie. Praxe je jiná. Čemu vděčíme za to, že jsme to po pár týdnech nevzdaly? Asi tomu, že jsme vždy fungovaly jako tým a vzájemně jsme se podporovaly, když té druhé pohasínala naděje. Přeci jen se známe už dlouho a možná i to je součást toho, proč se nám spolu tak dobře pracuje.

Cesta Za Prací vznikla jako součást cestovní agentury KamTam s.r.o. Naše úžasné KamTam je zaměřeno na prodej zájezdů. Od klasického pobytového zájezdu v Řecku se díky KamTam můžete vydat klidně až na konec světa.