Hladký průběh konferencí

U konferencí je vždy důležité, aby vše klaplo na jedničku. Zorganizovat takovou akci zabere hodně času a stojí to též mnoho nervů, když nevíte, zda jste na něco nezapomněli.

My vám chceme ušetřit jak tento čas, tak ony nervy. Díky našim letitým zkušenostem v oblasti organizace akcí přesně víme na co si dát pozor a jaké aspekty si při organizaci pohlídat.

Od dopravy účastníků, přes konferenční místnost až po občerstvení. Nebojte se nám svěřit i s těmi nejnáročnějšími požadavky, výzvy nás baví a baví nás hledat nejjednodušší řešení ve zdánlivě zapeklitých úkolech.

Konferenční místnosti

Ideální služba pro ty, co hledají vhodnou místnost na uspořádání své konference. Víme o vhodných konferenčních místnostech různých velikostí po celé republice, takže ať už jste odkudkoliv, jistě nebudete muset jezdit před celou zemi.

Catering

Drobné občerstvení během konference nikdy nic nepokazilo. Jednohubky nebo něco sladkého na zub má rád prostě každý! Pro větší akce jistě neurazí ani oběd či raut. Nedržte na konferenci hladovku, objednejte si svůj vlastní catering.