Ubytování šité na míru

Sehnat ubytování blízko konání akce, které by odpovídalo všem vašim požadavkům není úplně jednoduché. Díky naší praxi přímo z hotelového řetězce víme, jak se s rezervacemi v ubytování nakládá a dokážeme tak vyjednat tu nejlepší cenu se zárukou toho, že pro vás budou připravené všechny objednané služby.

V naší databázi máme jak luxusní hotely s wellness, tak obyčejné penzionky, nebo dokonce motely, když jedete autem a chcete někde jednoduše přespat na dlouhé cestě.

Vždy se snažíme co nejvíc našim zákazníkům porozumět, abychom vybrali tu nejvhodnější ubytovací kapacitu pro daného člověka v dané situaci. Ubytování dokážeme sehnat pro jednotlivce i velké skupiny. S námi se budete na své ubytování během služební cesty těšit.

10000
ubytovacích kapacit v databázi
50
pravidelných zákazníků

Pokaždé chceme vybrat pro naše klienty to nejlepší. Neznamená to, že se snažíme sehnat to nejdražší. Často najdeme cenově výhodnou variantu, ze které je náš klient nadšen a ještě ušetří velkou částku peněz. Na druhou stranu některé země jsou opravdu drahé a s tím nezmůžeme nic. Když si nastavíte moc nízký rozpočet, upozorníme vás na fakt, že v této cenové kategorii lze sehnat například jen ubytování v nebezpečné čtvrti a po další domluvě najdeme nějaký kompromis. Záleží nám na vaší celkové spokojenosti.

Cestování s námi vám udělá radost a ušetří vám starosti (a často i peníze) při zařizování pobytů pro vaše zaměstnance, klienty a obchodní partnery.

Jednoduché objednání a rychle zpracovaná nabídka

Vaše hledání končí tady, přenechte to nám
Pohodlí

Proč se trápit vyhledáváním mezi stovkami možností ubytování, když tu práci někdo udělá za vás…máme přehled a víme, na co si dát pozor.

Příznivá cena

U nás se nesetkáte s přístupem, že to nejdražší je nejlepší. Právě naopak, často dokážeme najít cenově výhodné ubytování, které vás okouzlí.

Rychlé jednání

Naše poptávky se snažíme zpracovávat co nejrychleji. Zároveň si však zachováváme osobní přistup a vybíráme jen ubytování, kde by se nám líbilo také.

Zkušenosti z hotelnictví

Díky našim předchozím zkušenostem přímo z oboru víme, jak hotely zpracovávají své objednávky. Dokážeme tak získat za danou cenu co nejlepší služby.